درخشانترین تبلیغات چاپی
در سال 2017


 
 

 
  مترجم: هلاله خدامی
  دات دیزاین

 

در این مطلب به معرفی 7 تا از بهترین تبلیغات منتشر شده بصورت چاپی در سال 2017 می پردازیم.

 

«هرچه می خواهید ببینید»
یک تصویر که با برعکس کردنش تصویر دیگری دیده می شه، پنگوئن یا گوزن؟

 

این تبلیغ در رابطه با شرکت‌هاییه که سودشون از فروش کتاب‌های کاغذیه. یک قدم بزرگ و یکی از اون تبلیغاتیه که واقعا خوب عمل کرده. تصویرسازی پیچیده روی کنده درخت واقعا دوست داشتنیه.

 

Ogilvy & Mather با طراحی این آگهی در زمینه داروی آلرژی یبار دیگه خودشو به عنوان استاد آگهی‌های چاپی ثابت کرد. استفاده از رنگ های ساده اما اثر بخش و تصویرسازی ساده باعث میشه این آگهی از توی مجله بیرون بزنه و خودنمایی کنه.

 

این آگهی در آژانس McCann Erickson و درباره فواید تمرینات یوگا برای کمر طراحی شده.
شعار این آگهی میگه: «قبل از اینکه کمرت بهت حمله کنه»

 

سال پیش کتاب‌های صوتی پنگوئن محصولات خودش رو با یه آگهی درخشان تبلیغ کرد. این کمپین تصویرسازی سه تا از نویسنده‌های مشهور رو نشون میده: شکسپیر، مارک تواین و اسکار وایلد که با فیگور هدفون در حال زمزمه در گوش شنوندگانشون هستند.

 

کمپینی که اخیرا توسط BBDO اسپانیا بسفارش WWF منتشر‌شده یه خرس قطبی رو در محیط تعمیرگاه نشون میده. هدف این آگهی اینکه بگه هیچ ابزاری نیست که بتونه یه حیوون در حال انقراض رو تعمیر کنه.

 

این آگهی دوست داشتنی برای ماراتن سالانه اروپا توسط McCann Erickson لیتوانی طراحی شده. رویدادی که حدود 10000 دوچرخه سوار در اون شرکت می‌کنند. یک شهر درون چرخ‌دنده‌های دوچرخه قرار داره توام با شعار «شهر رو حرکت بده»

 

منبع:
http://www.creativebloq.com/inspiration/print-ads-1233780